Bezpieczeństwo systemów IT

Budowanie bezpiecznych systemów teleinformatycznych i aplikacji jest celem starań naszych pracowników.  Dane – dokumenty, poczta, bazy danych – przedsiębiorstwa przechowywane w formie elektronicznej są jego największą wartością. Utrata lub brak dostępu do tych informacji wiąże się najczęściej z wymiernymi stratami finansowymi. Dlatego też zabezpieczymy Twój biznes przed utratą danych wynikających z awarii, nieprawidłowej konfiguracji serwerów jak również przez atakami złośliwego oprogramowania i ludzi.

configuration.png
response-time.png

Szybka reakcja na problemy - obniżenie kosztów operacyjnych IT

Podstawą każdej dobrej współpracy jest wzajemne zaufanie i szybka komunikacja. Safeguard powstał po to, aby wspierać Twój Biznes. Gwarantujemy szybki czas reakcji.

Utrzymanie własnych pracowników działu IT jest drogie. Outsourcing tej usługi jest opłacalny ze względu na redukcję kosztu zatrudnienia nawet o 50% oraz możliwości pozyskania tych samych usług IT na preferencyjnych warunkach.

Profesjonalny zespół IT

Zapewniamy bezpieczeństwo i bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za działanie infrastruktury IT firmy. Gwarantujemy to w umowie. Realizuj własne cele biznesowe, obsługę komputerów zostaw nam.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów informatyki. Posiadamy ekspertów w różnych obszarach (pracowników działu helpdesk, administratorów serwerów, sieci, webmasterów, serwisantów sprzętu). Nasi pracownicy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie. Każdy z naszych Klientów otrzymuję dedykowanego specjalistę lub grupę specjalistów, którzy dbają o to, aby wszystko działało niezawodnie i stabilnie.

dashboard.png
virtual-server.png

Zarządzenie serwerami i komputerami – zdalnie i lokalnie

Serwery w każdej firmie są „sercem” infrastruktury teleinformatycznej. Na serwerach przechowywane są ważne dla firmy dokumenty i dane, na serwerach stoją strony internetowe firm, w tym także sklepy online i formularze kontaktowe. Serwery obsługują również pocztę elektroniczną, która poza telefonem jest podstawową formą kontaktu z klientami. Zagwarantowanie ciągłości działania serwerów jest więc krytyczne dla funkcjonowania firmy. Firma Safeguard zapewnia opiekę serwerowni 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Integracja obsługi systemów IT z przepisami Ochrony Danych Osobowych

Dodatkowo zapewniamy pełną integrację obsługi Państwa infrastruktury informatycznej z obsługą Bezpieczeństwa Ochrony Danych Osobowych. W naszej obsłudze uwzględniamy Politykę Bezpieczeństwa Informacji oraz Instrukcję Zarządzania Systemami Informatycznymi stosowanymi w Państwa Firmie.

discovery.png